Toužíš do tohoto světa vnést více světla a moudrosti?

Pomoz nám sdílet tyto převratné informace tím, že se připojíš k našemu partnerskému affiliate programu, který ti umožní získat provize ve výši až do 30% z každého prodaného kurzu nebo summitu! 

Jak affiliate program funguje?

Pro registraci do našeho partnerského affiliate programu je třeba vyplnit formulář výše.

Tvá registrace bude ověřena naším týmem Younity. Pokud bude tvá registrace schválená, pošleme ti veškeré informace a materiály, které budeš do začátku potřebovat.

Pak už můžeš začít propagovat bezplatný kurz pomocí svých individuálních affiliate odkazů, které máš možnost sdílet se svým publikem v emailech a/nebo na sociálních sítích!

Staň se affiliate partnerem a využij možnosti získat provize 30%!

Často kladené otázky (FAQ)

1. Jak získám provizi z bezplatného obsahu?

Kdokoli, kdo se přihlásí k bezplatnému kurzu pomocí tvého UTM odkazu, je dohledatelný pomocí cookies, a pokud si po shlédnutí bezplatné verze koupí placený kurz, automaticky získáš za tento nákup provizi prostřednictvím portálu Elopage.

2. Jak dostanu svou provizi?

Ve svém Elopage profilu prosím nezapomeň vyplnit své bankovní údaje a poskytnout potřebné dokumenty. Jakmile dojde k prodeji a období 14denní garance vrácení peněz skončí, Elopage ti automaticky vyplatí vydělanou částku na tvůj bankovní účet. Platba probíhá přibližně 15. den každého měsíce a zahrnuje provize z předchozího měsíce.

3. Jakým způsobem mi bude provize vyplacena?

Ve svém profilu na portálu Elopage vyplň všechny informace o bankovním účtu a nahraj potřebné dokumenty. Pokud nákup již proběhl a uplynula lhůta pro vrácení peněz, Elopage ti automaticky pošle získanou částku na bankovní účet, který jsi uvedl. 

younity – Kdo jsme??

Podívej se na naše portfolio, kde se dozvíš vice informací o tom, kdo jsme a jaká je naše vize!