Gratulujeme, tvůj nákup je dokončen!

Těší nás tvé rozhodnutí připojit se ke komunitě younity. Máme radost, že jsi s námi!

Důležité kroky, než začneš

Přečti si prosím pozorně tuto stránku a následuj pokyny.

Zde najdeš veškeré informace, které budeš do začátku potřebovat. Přijde ti e-mail s přihlašovacími údaji i s dalšími informacemi, ať se do toho můžeš pustit co nejdříve.

Takhle snadné je začít:

Podívej se na video

Podívej se na video nahoře. V něm ti krok za krokem vysvětlíme, jak se do kurzu dostaneš.

Přihlas se

Naloguj se zde pomocí svých přihlašovacích údajů! Tyto informace jsme ti poslali v samostatném e-mailu od odesílatele younity LLC.

Pokud už u nás nějaký kurz nebo summit máš, e-mail s přihlašovacími údaji nedostaneš. Stačí se nalogovat do Kajabi pomocí přihlašovacích údajů, které už máš z předchozího kurzu. Tento kurz se ti objeví vedle tvých dalších kurzů.

Užívej si

Teď už se můžeš těšit na kurz, nové známé a spoustu zajímavých bonusů.

Často kladené otázky

Od tvé registrace již uběhly 2 hodiny a stále ti e-mail nepřišel?

Pokud už u nás nějaký kurz máš, e-mail s přihlašovacími údaji už nedostaneš. Stačí se nalogovat do Kajabi pomocí přihlašovacích údajů, které už máš z předchozího kurzu. Tento kurz se ti objeví vedle tvých dalších kurzů.

Pokud e-mail s přihlašovacími údaji neuvidíš v doručené poště, zkontroluj složku Spam. Nejjednodušší je dát odesílatele „kajabimail“ vyhledat v celé e-mailové schránce.

Pokud používáš Gmail, zkontroluj složky Reklamy (v kategoriích) a Všechny zprávy. Jestliže e-mail skončil ve složce Reklama, klikni na e-mail levým tlačítkem, podrž tlačítko a přesuň jej takto do Doručených. V okamžiku, kdy pustíš tlačítko, se Gmail zeptá, jestli chceš, aby změny zůstaly trvalé.

Pokud používáš Seznam.cz, zkontroluj složku Hromadné. Označ e-mail ve složce Spam nebo Hromadné, nahoře klikni na “Přesunout” a vyber “Doručené”. Od tohoto momentu budou všechny e-maily od nás chodit do Doručených.

Ulož naši e-mailovou adresu (cesko@younity.one) ke svým kontaktům, aby ses ujistil, že naše zprávy nezmizí ve složce nevyžádané pošty.

Nenašel jsi e-mail ani ve složkách Spam a Reklama?

Pokud jsi od nás ani po dvou hodinách nedostal žádný e-mail, napiš nám na adresu cesko@younity.one

Budu mít přístup ke kurzu už napořád?

Ano, videa jsou ti k dispozici už napořád – máš k nim přístup, kdykoli budeš chtít.

Můžu si pustit videa, kdykoli budu chtít?

Ano, máš přístup ke všem materiálům, kdykoli budeš chtít, můžeš si kurz procházet svým vlastním tempem a vracet se k jednotlivým lekcím, jak budeš potřebovat.

Platil jsem bankovním převodem – co bude dál?

U platby převodem může trvat až čtyři pracovní dny, než bude platba spárována. Poté ti přijde potvrzení o zaplacené objednávce od portálu Elopage a také ti pošleme samostatný e-mail s tvými přihlašovacími údaji.