Kompletní 8týdenní kurz
s Dr Joem Dispenzou

Vydej se na svou cestu právě teď…

Kurz začíná za…

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Tento 8týdenní program je skutečně nabitý:

Rozviň sílu své mysli a těla pomocí praktických cvičení a meditací, které ti umožní změnit svůj život.

Identifikuj svá nevědomá přesvědčení a návyky pomocí průzkumných písemných cvičení, která ti pomohou překonat jakákoli získaná a podmíněná omezení.

Nauč se připojit ke kvantovému poli, ve kterém můžeš zvýšit svou energii a najít přístup k dalším potenciálním realitám a nové budoucnosti.

Získej k tomuto 8týdennímu online kurzu trvalý přístup a procházej si ho, kdykoli budeš potřebovat!

Dr Joe Dispenza používá velmi specifické a hluboce transformační meditace, které ti pomohou překonat tělo, prostor a čas a dostat se do stavu alfa. V něm se tvé vědomí spojí s vyšším vědomím, v němž existují všechny možnosti, včetně spontánního uzdravení.

Tento online kurz je pro tebe, pokud:

  • Svírají tě okovy zvyků, emocí a vzorců z minulosti.
  • Trápí tě zhoršený zdravotní stav nebo tě sužuje nějaká nemoc.
  • Bojuješ za dosažení svých cílů.
  • Žiješ v nenaplňujících vztazích.
  • Víš, že život je víc než to, co právě zažíváš.

Jak ti může 8týdenní online kurz Dr Joea změnit život?

Pokud alespoň trochu věříš, že tvoje myšlenky tvoří tvou realitu, online kurz Dr Dispenzy Poznej sílu své mysli tě dovede od přesvědčení ke skutečnému prožívání své nové reality.

Jestli cítíš volání vytvořit si novou budoucnost, překonat své emocionální závislosti a negativní emoční stavy, uzdravit se a jako magnet si přitáhnout vše, co ve svém životě chceš, je pro tebe kurz Poznej sílu své mysli nejen tou správnou cestou, ale také odpovědí na všechny tvé otázky o tom, co v tomto životě skutečně můžeš dokázat!

Čas strávený s Dr Joem ti umožní:

  1. Pohlédnout očima vědy na své myšlenky a na to, jak vytvářejí tvou realitu. 
  2. Překonat nežádoucí návyky, vzorce a emoční reakce.
  3. Pochopit tajemství spontánní remise.
  4. Zjistit, jak můžeš přeprogramovat svůj mozek a vytvořit tak novou osobnost a novou osobní realitu.
  5. Objevit meditační metodu, která změní vzorce tvých mozkových vln a umožní ti získat přístup ke tvému podvědomí, a tak se uzdravit a vytvořit realitu, po které toužíš.

Dříve byl obsah tohoto kurzu vyhrazen pouze účastníkům pokročilých workshopů Dr Joea Dispenzy. Nyní máš přístup k těmto znalostem i ty – online!

Dr Dispenza vypráví mnoho skutečných příběhů a případových studií obyčejných lidí, kteří dělají neobyčejné věci, ať už je to samoléčba fyzické a emocionální bolesti nebo vyléčení z nevysvětlitelných nemocí a vážných zdravotních stavů. Uslyšíš inspirativní poselství běžných lidí, kteří zažívají mimořádné věci díky nejnovějším cvičením a technikám, jež Dr Dispenza vyučuje na svých workshopech a seminářích. Když budeš tyto metody používat pravidelně, můžeš dosáhnout stejných výsledků.

Tato speciální cena platí jen krátce!

 

Výjimečná nabídka

197 €
místo běžných 499 €

… a neomezený přístup je tvůj!

Můžeš zaplatit i ve 4 splátkách po 50 €.

Sleduj na jakémkoli zařízení

8týdenní online kurz obsahuje tyto kapitoly:

Kapitola 1 – Porozumějte moci lidské mysli

V první kapitole ti Dr Joe vysvětlí vztah mezi tvou myslí, tělem a tvým osudem a jak ho ovlivňují negativní i pozitivní návyky. Spojením emocí a myšlenek s tím, co se děje ve tvém každodenním životě, ti pomůže vidět, že si svou současnou realitu nejen tvoříš, ale že máš schopnost ji změnit. Máš moc přinést do svého života zdraví, hojnost, svobodu, radost – a mnohem víc.

Kapitola 2 – Nevěřte všemu, co si myslíte

Žiješ v minulosti? V tomto poučném souboru videolekcí ti  Dr Joe odhalí dopad očekávání a neznáma na realitu a vysvětluje, v čem se liší život ve stavu přežití a ve stavu tvoření. Poskytne ti nástroje, které ti pomohou žít v přítomném okamžiku, rozpustit úzkosti a uvědomit si, jak tvoje myšlenky ovlivňují výsledky ve tvém životě. A především ti pomůže soustředit se na vytváření života, jaký si přeješ.

Kapitola 3 – Věda o duchovní změně​

V této kapitole se Dr Joe zabývá vědeckým rámcem, jenž je základem práce, kterou v tomto programu projdeš. Po absolvování videolekcí této kapitoly ti bude jasné, jak mozek funguje – jak se může změnit a jak ti může pomoci vytvořit novou realitu. Dozvíš se také rozdíl mezi newtonovským modelem reality a kvantovým modelem – rozdíl, který vrací sílu zpět do tvých rukou.

Kapitola 4 – Transformujte svůj osud

V poučných lekcích této kapitoly se dozvíš, jak se mozek rozvíjí a zpracovává informace, včetně emocí a zážitků. Pochopení rozdílu mezi vědomou a podvědomou myslí a způsobu, jakým mozek reaguje na stres, tě staví do dobré pozice, v níž můžeš převzít kontrolu nad svou budoucností.

Kapitola 5 – Ovládnutí hmoty

Chceš-li změnit svůj život, musíš nejprve pochopit, co nefunguje a co tě drží v nynějším stavu. V lekcích této kapitoly ti Dr Joe poskytne nástroje, které ti pomohou identifikovat části tvého života a tvé emoční nastavení, které je třeba změnit, aby se projevila lepší realita.

Kapitola 6 – Ponořte se plně do přítomného okamžiku

V lekcích této komplexní kapitoly ti Dr Joe pomůže opustit ego – odložit prostor, čas a další fyzická omezení – a tak si otevřít cestu k využití neomezených možností, které máš k dispozici. S inspirativními příběhy a uklidňujícími meditacemi se posuneš vpřed ve své snaze vytvořit svůj osud.

Kapitola 7 – Sebeléčení a probouzení duše

Po děsivé dopravní nehodě se Dr Joe uzdravil pomocí metod, které tě v kurzu učí používat. Poslechni si jeho příběh a odhal kořeny praxe, jíž tě v tomto kurzu provádí – včetně inspirativního vědeckého výzkumu, který ji podporuje!

Kapitola 8 – Únik z labyrintu

V lekcích této závěrečné kapitoly tě Dr Joe pozvedne na novou úroveň celistvosti a povzbudí tě k pokračování ve tvé praxi. Pomůže ti vidět, jak skutečně silný tento proces může být.

Tato speciální cena platí jen krátce!

Výjimečná nabídka

197 €
místo běžných 499 €

… a neomezený přístup je tvůj!

Můžeš zaplatit i ve 4 splátkách po 50 €.

Naše časově omezená speciální nabídka:

Online program
8týdenní online kurz Poznej sílu své mysli s Dr Joem Dispenzou
Získej neomezený přístup k 10 hodinám osvědčených transformačních poznatků včetně pokročilých lekcí a 3 meditací. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
299 €
Pracovní sešit s praktickými cvičeními a shrnutím pro každou lekci ti pomůže nové poznatky snadno zařadit do tvého každodenního života.
49 €
Audiokniha – Stáhni si nahrávky všech lekcí a poslouchej je, ať jsi kdekoli.
49 €
Mocné meditace ti pomohou vzdát se ega a naučit se vytvářet budoucnost, kterou opravdu chceš, vnořením se do kvantového pole. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
25 €
Bonus č. 1: Nejdůležitější rozhodnutí tvého života – Neale Donald Walsch
Uvědom si, že všechny tvé životní nesnáze v sobě skrývají důležitou lekci, která tě dovede blíže ke štěstí a životnímu naplnění. Dostupné v původním znění s českými titulky.
25 €
Bonus č. 2: Nahlédnutí do vědy o vědomí – Bruce Lipton
Objev, jak můžeš změnit předurčenost svého zdraví, když porozumíš principům epigenetiky. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
25 €
Bonus č. 3: Vstříc moudrosti srdce – Gregg Braden
Zažehni svou vnitřní sílu a začni tvořit svůj život jako své jedinečné umělecké dílo, a to i v době celosvětových změn a nejistoty. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
25 €
Bonus č. 4: Proměnit znalosti na energii – Dr Joe Dispenza
Poznej, co je kvantové pole a jak se s ním můžeš spojit. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
20 €
Bonus č. 5: Vhled do prolomení zvyku být sám sebou – Dr Joe Dispenza
Nauč se porozumět konceptu stavu flow a tomu, jak jej zařadit do svého života. Dostupné v původním znění s českými titulky.
147 €
Bonus č. 6: Nástroje šamanů pro vnoření se do řeky života – Alberto Villoldo
Naše zdraví je vedlejším účinkem našeho životního stylu: našeho vztahu k přírodě, výživy, odpuštění a přesvědčení. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
89 €

Celková hodnota

838 €

Běžná cena

499 €

Speciální nabídka

197 €

Tato speciální cena platí jen krátce!

 

Výjimečná nabídka

197 €

místo běžných 499 €


… a neomezený přístup je tvůj!

Můžeš zaplatit i ve 4 splátkách po 50 €.

 

Garance 100% spokojenosti nebo vrácení peněz!

Stále váháš, zda je kurz pro tebe ten pravý? Žádný problém – prostě si ho vyzkoušej. Otestuj si kurz bez rizika s naší 14denní zárukou spokojenosti! Pokud do 14 dnů po nákupu dospěješ k závěru, že ti kurz nesedne, napiš nám e-mail na cesko@younity.one a my ti bez zbytečných dotazů vrátíme celou zaplacenou částku!

Finanční situace tě nezastaví

Pokud máš nízký rozpočet a nemůžeš si nyní kurz dovolit, pošli nám e-mail na cesko@younity.one. Popiš nám stručně svou situaci a uveď, kolik si v tuto chvíli můžeš dovolit za kurz zaplatit. Společně se pokusíme najít řešení.

Často kladené otázky

 

Jak bude kurz probíhat?

Od 11. 12. 2023 po následujících 8 týdnů se ti každé pondělí v naší online platformě kurzu zpřístupní nová kapitola. Po jejím otevření už ti k ní zůstává časově neomezený přístup. Krok za krokem si můžeš procházet všechny její lekce a kdykoli se k nim vracet. 

K jakým dalším materiálům budu mít přístup?

Abychom tě na tvé cestě co nejlépe podpořili, přichystali jsme ti rozšiřující bonusy, které se ti budou postupně otevírat společně s jednotlivými kapitolami kurzu. Navíc budeš mít k dispozici doprovodný pracovní sešit, kde najdeš shrnutí jednotlivých lekcí a cvičení, která ti pomohou si obsah kurzu efektivněji osvojit. Také budeš mít přístup k audionahrávkám všech lekcí i bonusů, takže se budeš moci učit kdekoli a kdykoli.

Je celý kurz dostupný v češtině?

Ano, všechna videa kurzu a většina bonusů jsou k dispozici jak s českým dabingem, tak v původním znění s českými titulky. Ostatní bonusy jsou k dispozici v původním znění s českými titulky. Pracovní sešit je k dispozici v češtině i angličtině. Detailní popis najdeš v obsahu kurzu výše.

Budu mít přístup ke kurzu už napořád?

Ano, po otevření všech kapitol budeš mít k celému obsahu kurzu neomezený, trvalý přístup.

Budu mít ihned přístup ke všem materiálům, i když si kurz zakoupím na splátky?

Ano. Jakmile si kurz objednáš a uhradíš první splátku, budeš mít ihned přístup ke všem jeho videím i bonusům.

Můžu si kurz zakoupit později?

Ano, když si však kurz zakoupíš po 13. 12. 2023, zaplatíš za něj jeho běžnou cenu 499 €. 

Dostanu na konci kurzu certifikát?

Ano, na konci kurzu tě čeká osobní certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

„Dokud žijeme v minulosti, nemůžeme mít novou budoucnost. To je prostě nemožné.

― Dr Joe Dispenza 

Kdo je Dr Joe Dispenza?

Joeovou vášní je propojovat nejnovější výzkumy v oboru neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky, aby odhalil, co způsobuje spontánní uzdravení. Tyto poznatky následně využívá, když lidi učí, jak mohou vyléčit své tělo z nejrůznějších zdravotních neduhů, zásadně změnit svůj život a rozvinout své vědomí. Od roku 2010 spolupracuje s vědci a univerzitami a provádí rozsáhlý výzkum vlivu meditace na mozek a tělo. Během pokročilých retreatů, které Dr Joe pořádá po celém světě, jeho tým shromáždil více než 12 000 snímků mozku (kvantitativního EEG) a 8 000 měření variability srdeční frekvence (HRV), aby se pokusil zjistit, jak trvale povznesené emoce a seberegulace ovlivňují srdce a funkci mozku, imunitní reakci a celkové psychosomatické zdraví. Spolu se svým týmem Joe také studuje genovou expresi, proteinovou regulaci, imunitní reakce, neurotransmiterové změny, délku telomerů a variace v bioaktivních buněčných metabolických částicích u začínajících a pokročilých meditátorů. Výzkum Dr Joea ho jakožto autora bestsellerů deníku New York Times, badatele, lektora a firemního poradce přivedl k vytvoření praktického programu, který lidem pomáhá změnit život.

„Dr Joe Dispenza je lékař, vědec a moderní mystik… Jednoduchým, přímým a snadno pochopitelným stylem kombinuje převratné objevy kvantové vědy s hlubokým celoživotním učením starověkých mudrců.

— z předmluvy Gregga Bradena, vědce a autora bestsellerů deníku New York Times Hluboká pravda a Matrix – Božský zdroj

„Dr Joe Dispenza je lékař, vědec a moderní mystik… Jednoduchým, přímým a snadno pochopitelným stylem kombinuje převratné objevy kvantové vědy s hlubokým celoživotním učením starověkých mudrců.

— z předmluvy Gregga Bradena, vědce a autora bestsellerů deníku New York Times Hluboká pravda a Matrix – Božský zdroj