Bezplatný úvodní kurz s Dr. Joem Dispenzou

Poznej sílu své mysli

v češtině a také v originálním znění v angličtině s českými titulky

Zaregistruj se hned teď a vydej se na vzrušující cestu!

Online kurz začíná 07.12.! Ještě zbývá:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Přijmi své neomezené schopnosti. V tomto bezplatném úvodním online kurzu se naučíš:

Jak si můžeš vybrat, jak bude vypadat tvoje současná a budoucí realita.

Jak uzdravit své tělo a svůj život.

Jak změnit každý aspekt svého života – od buněčné úrovně až po vytvoření mistrovského plánu pro svůj život.

„Jsme vedeni k myšlence, že náš vnější svět je důležitější než náš svět vnitřní. Nový vědecký model ale ukazuje, že je tomu právě naopak.“

Po mnoho let zkoumá Joe Dispenza nekonečné možnosti, které se skrývají za interakcí mezi mozkem, tělem, realitou a myšlenkou. Na základě zajímavých výsledků výzkumů vytvořil tento ojedinělý vzdělávací systém. Je to průvodce krok za krokem, který umožňuje každému, kdo chce změnit svůj život, převzít kontrolu nad vlastní realitou.

Během tohoto čtyřdenního online video kurzu představí Joe Dispenza své metody a ukáže, jak je můžeš použít ty sám. Kromě toho se také naučíš několik praktických cvičení a technik, které můžeš aplikovat ve svém vlastním životě.

Máš moc vytvořit svou vlastní budoucnost

V tomto bezplatném čtyřdenním úvodním online kurzu tě bude provázet lektor a výzkumný pracovník Joe Dispenza, abys našel vnitřní sílu, která ti umožní ovládat svůj vlastní život. Cílem je, abys byl schopný nasměrovat svůj život podle sebe a směrem k budoucnosti, po které toužíš.

V tomto kurzu se naučíš:

  • jak může změna tvého postoje změnit tvůj život
  • jak vybudovat své vlastní elektromagnetické pole
  • jak můžeš skončit svou připoutanost k životu, který opravdu nechceš
  • jak přeprogramovat své myšlenky a přilákat novou budoucnost
  • jak se můžeš pomocí meditace dostat do kontaktu se svou novou budoucností
  • jak splnit své sny – rychleji, než sis myslel
  • jak se dostat do kontaktu se svým „jedinečným polem“
  • jak můžeš nasměrovat svou energii a zaměřit se na život, který opravdu chceš

Videa jsou dostupná s českým dabingem, ale i v původním znění s českými titulky!

Kdo je Joe Dispenza?

Joe Dispenza vešel ve známost po uvedení velmi oceňovaného filmu „Co my jen víme!?“, ve kterém byl uvedený jako jeden z výzkumníků. Od vydání tohoto filmu v roce 2004 svou práci ještě prohloubil a rozvinul do několika klíčových směrů. Všechny odrážejí jeho vášeň pro zkoumání toho, jak lidé mohou využívat nejnovější poznatky z oblasti neurovědy a kvantové fyziky nejen k léčení nemocí, ale také k žití naplněnějšího a šťastnějšího života. Joe je hluboce přesvědčený, že každá lidská bytost disponuje silou dosáhnout plného potenciálu ve všech aspektech svého života.

Joe Dispenza získal vysokoškolský titul jako chiropraktik na Life University v Atlantě v americkém státě Georgia. Pak se věnoval oborům, jako je neurologie, neurobiologie, chemické procesy a funkce mozku, biologie buněk, formování paměti, stárnutí a dlouhověkost.

Kdo je Joe Dispenza?

Joe Dispenza vešel ve známost po uvedení velmi oceňovaného filmu „Co my jen víme!?“, ve kterém byl uvedený jako jeden z výzkumníků. Od vydání tohoto filmu v roce 2004 svou práci ještě prohloubil a rozvinul do několika klíčových směrů. Všechny odrážejí jeho vášeň pro zkoumání toho, jak lidé mohou využívat nejnovější poznatky z oblasti neurovědy a kvantové fyziky nejen k léčení nemocí, ale také k žití naplněnějšího a šťastnějšího života. Joe je hluboce přesvědčený, že každá lidská bytost disponuje sílou dosáhnout plného potenciálu ve všech aspektech svého života.

Joe Dispenza získal vysokoškolský titul jako chiropraktik na Life University v Atlantě v americkém státě Georgia. Pak se věnoval oborům, jako je neurologie, neurobiologie, chemické procesy a funkce mozku, biologie buněk, formování paměti, stárnutí a dlouhověkost.