Svědectví studentů dr. Joea

Úspěšnost své práce měří dr. Joe podle výsledků, kterých dosahuje… pozitivními změnami, které tyto jedinečné metody přinášejí do života jeho studentů!

Na této stránce najdete sbírku neuvěřitelných, skutečných příběhů ze života! K těmto transformacím dochází u lidí, kteří pravidelně „praktikují“, což znamená, že pravidelně meditují a aplikují učení dr. Joea ve svém životě.

Na workshopu pro pokročilé v Bonnu 2017 pozval dr. Joe na pódium Ritu, aby promluvila o uzdravení, které během týdne zažila. Ritu trápily následky chirurgického zákroku a chemoterapie při léčbě rakoviny prsu. Už po několika dnech radostně zjistila, že se její léze hojí velmi rychle, ochrnutá paže získala znovu pohyblivost a také viděla, že její obočí a řasy dorůstají.

Dr. Joe pak hovořil se skupinou o tom, jak k těmto „zázrakům“ došlo, jakmile Rita změnila způsob, jakým cítila a myslela, aby přerostla svou diagnózu.

V roce 2017, po letech zhoršování neurologických příznaků, pravděpodobně způsobených neléčeným poškozením páteře, byla Nancy diagnostikována cervikální stenóza ( zúžení páteřního kanálu v oblasti krční páteře ) . Podstoupila laminektomii ( chirurgické odstranění zadní části obratle, za účelem získání přístupu do páteřního kanálu k míše ) na C3, C4, C5, C6 a C7, ale zákrok vedl k tomu, že se Nancy po operaci probudila jako kvadruplegik, ( úplné nebo částečné ochrnutí všech čtyřech končetin a trupu ) . Dcera Nancy a její dvou měsíční vnuk jí pomohly učinit rozhodnutí „s pevným úmyslem“ dále žít, léčit se, naučit se znovu chodit.

Znovu a znovu poslouchala audio knihy dr. Joea a jeho videa na YouTube, sledovala online workshop Progressive a denně meditovala. Až se sama zúčastnila své první živé události v Portlandu, šla bez pomoci – plně funkční a radostná.

Loredana se narodila hluchá na jedno ucho. Lékaři jí sdělili, že její sluchový nerv byl poškozen, ještě když byla v děloze matky, a že není šance, aby někdy slyšela.

Po přečtení jedné z knih dr. Joea se přesvědčila, že lze i tento stav zvrátit, a vypráví příběh o tom, jak se jí sluch navrátil.

Salah přijela na pobyt na Maltě s velmi malým očekáváním. Díky pobytu se ale vyléčil její stav, přetrvávající 26 let, charakterizovaný bolestmi nohou, bušením srdce, vysokým krevním tlakem, zmatením a vysilujícím strachem z těchto příznaků.
Před 15-ti lety byla Victorii diagnostikována Crohnova choroba, která způsobuje závažné problémy s trávením a vylučováním. V té době jí lékař předepsal kolostomickou tašku … a zároveň v téhle době byl publikován film ¨ What the Bleep Do We Know ¨ – ¨Co my jen víme¨ ( americký film z roku 2004 s přehodnocením dosud známého vnímání světa, prezentace souvislosti mezi kvantovou fyzikou a vědomím ). Victoria najednou pocítila naději, že by se mohla uzdravit. Úplně změnila svůj životní styl a uzdravila tím, že se zbavila v životě všeho, co by mohlo vyvolat návrat příznaků.

Chtěla pokročit v životě dál, vdala se a měla s partnerem dítě. Když její dceři bylo deset měsíců, vyskytly se problémy související s ohrožením života, Victoria musela být hospitalizována do nemocnice. Přežila to a pak začala znovu … a znovu. Tentokrát se ponořila do knih a meditací dr. Joe.

Natalia popisuje, jak jí meditace pomáhá učit se poznávat sebe, milovat sama sebe a najít novou úroveň vděčnosti za strastiplné dětství.
Liska vypráví příběh o tom, jak se uzdravila její rakovina prsu.
Matthias natočil s velkou pečlivostí a soustředěním svůj Mind Movie (Film v mysli), týden před účastí na svém prvním pobytu pro pokročilé. Byl nadšen, jakmile zjistil, že scény z jeho filmu se pak podobně odehrály během tohoto pobytu.
Dva úžasné příběhy, od jedné pozoruhodné bytosti, jak se z nemožného stalo… možné!
Jessica bojovala s depresí, ale situace se stala opravdu kritickou v momentě, kdy její otec i bratr spáchali sebevraždu, oba ve stejném roce. Sama také uvažovala o tom vzít si život, ale místo toho vyzkoušela antidepresiva a poradnu pro PTSD ( posttraumatická stresová porucha ) . Přítel jí řekl o dr. Joeovi a ona okamžitě absolvovala intenzivní online workshopy Progressive, než se sama zúčastnila pokročilého pobytu v Berlíně. Zamilovala si meditaci – a život – a nyní zakládá neziskovou organizaci na počest svého bratra Justina s názvem Just In Time to Save a Life ( Záchrana života – právě včas ).
Cherie se v průběhu let zhoršoval sluch … dokud nezačala studovat práci dr. Joea a meditovat.
Christine byla pozvána na pódium během pobytu na Maltě, aby vyprávěla svůj příběh: Christine si nepamatuje, že by se cítila zdravá od svých 6-ti let. Před pěti lety se nakazila virem zvaným chronický pásový opar a proto byla velmi choulostivá na své prostředí. Díky bolestem a této citlivosti byla účast na akci dr. Joea obzvláště náročná … ale překonala své příznaky a šla na ¨all-in¨ ( It’s all in your believe system – Vše je ve tvém systému víry ) , šla najít úlevu a novou naději na lepší život.
V roce 2017 byla Dawn diagnostikována rakovina tlustého střeva, která metastázovala do jater. Podstoupila operaci k odstranění nádoru a také zákrok na vývod orgánu. Dawn pak dostala 6 opakovaných řad chemoterapie a šla znovu na operaci, kde jí byla odstraněna část jater. Následovaly další chemoterapie a o rok později se zdálo, že je v remisi. Avšak počet jejích nádorových markerů – známek – rakoviny se začal zase zvyšovat, proto Dawn podstoupila vyšetření MRI, které odhalilo rakovinné léze na játrech a na podbřišnici. Nato se rozhodla vyzkoušet meditaci a vydat se na léčebnou cestu propojení denní meditace s minimálními dávkami chemoterapie. Díky meditacím a učení práce dr. Joea v sobě objevila ukryté myšlenky, které vedly k této nemoci.
Brian má extrémní svalovou slabost a také anamnézu dýchácích potíží. Meditace dr. Joea začal dělat asi před 15-ti měsíci a v důsledku toho začal pociťovat zlepšení své síly a mobility. Přihlásil se a obdržel stipendium Give to Give na účast na pokročilém pobytu na Mallorce. Tam Brian znovu získal pohyblivost a sílu v jeho pažích, jen po jednom z meditačních sezení Coherence Healing – koherenčního léčení.
Marilyn se většinu svého života potýkala s řadou vážných zdravotních problémů: deficity imunity (nebo IgG – látky imunoglobulinu), depresí a alergiemi. Léky nepomáhaly a její stav se v průběhu let zhoršoval. Meditace jí také ze začátku nepomohla, ale začala znovu s meditováním poté, co se seznámila s prací dr. Joea a přečetla jeho knihu You Are the Placebo – Vy jste Placebo. V roce 2017 se zúčastnila Advanced Retreat a také akce Coherence Healing – koherenční léčení tentokrát jako model – příklad vyléčené osoby – se skvělými výsledky. Když se vrátila domů, čekalo na ní ještě spousta práce v oblasti svého uzdravení, ale vytrvala … a nyní mění ona sama životy ostatních. POZNÁMKA: Marilyn zmiňuje, že byla zapojená do komunity Deer Healing – účastníci pobytu dr. Joea vytvořili za poslední dva roky mnoho léčebných skupin. Setkávají se online (a někdy i osobně), aby se podílely na skupinových uzdravování jednotlivců. Zdokonalují dovednosti a v některých případech dosahují úžasných výsledků.
Nancy měla v noze trombózu, která se jí přesunula do plic, a musela být hospitalizována se záměrem rozpuštění krevní sraženiny. Když se lékaři dozvěděli, že v rodinné anamnéze jsou zaznamenány problémy s trombózou („Faktor 5“), sdělili jí, že musí po zbytek svého života brát léky na ředění krve. Začala pravidelně meditovat a účastnila se pobytů – June Cancun v Mexiku a v Torontu. Po těchto dvou pobytech si Nancy nechala znovu otestovat krev a lékaři nenašli žádnou nerovnováhu ve srážlivosti krve.
Poté, co se Jeff zúčastnil workshopu Progressive a používal techniky dýchání a meditace od dr. Joea, mohl úplně přestat užívat léky předepsané na nízký krevní tlak, nedostatek energie a depresi.
Po letech potýkání se s neustále se zhoršujícími problémy s autoimunitou si Kimberly konečně uvědomila, že její problémy mohou být následkem prosakování nekvalitních implantátů prsou. Nechala je odstranit, ale stále měla silnou intoleranci jídla. Kimberly se dozvěděla o koherenci srdce a seznámila se s prací dr. Joea a vydala se na cestu – Stát se ztělesněním zdraví a pohody.

… A existují stovky a stovky dalších svědectví a výpovědí!