Kompletní 8 týdenní kurz
s Dr. Joem Dispenzou

 v češtině

Začni svou cestu hned teď…

Kompletní 8týdenní kurz

s Joem Dispenzou

 

Začni svou cestu hned teď…

Kompletní 8týdenní kurz

s Joem Dispenzou

 

Začni svou cestu hned teď…

Vydej se na cestu svého života a vytvoř si novou realitu!

Nyní za speciální cenu - na omezenou dobu:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

V tomto 8týdenním programu projdeš krok za krokem:

Praktické nástroje, které ti umožní změnit tvůj život, budovat zdravou mysl i zdravé tělo.
Klíče pro připojení k toku života a zahájení cesty k nové budoucnosti.
Pokyny, jak se připojit k vyšším energiím, najít přístup k jiným realitám a vytvořit novou budoucnost.

V tomto 8týdenním online programu založeném na vědeckých základech zažiješ, jak si vybrat takovou realitu a budoucnost, jakou chceš mít!
Naučíš se, jak pomocí účinných cvičení, meditací a nástrojů plné vědomé přítomnosti pracovat na vytvoření své nové budoucnosti, díky vstoupení do pole nekonečného počtu potenciálních možností. Zažij rozdíly mezi sférou hmoty a polem energie ve svém vlastním těle!

Dříve byl obsah tohoto kurzu vyhrazen účastníkům pokročilých seminářů Joea Dispenzy. Nyní můžeš získat stejné znalosti online.

  • Velká část obsahu tohoto kurzu byla dříve vyhrazena pro účastníky pokročilých seminářů.
  • Nyní můžeš zažít Joea Dispenzu a dozvědět se o jeho nových a úspěšných technikách z pohodlí svého domova.

„Poznej sílu své mysli“ – Nový život za 8 týdnů

V tomto vzrušujícím online kurzu „Poznej sílu své mysli“ demonstruje Dr. Joe Dispenza, bestsellerový autor New York Times, jak můžeš svou vlastní silou změnit jakýkoli aspekt svého života – od buněčné úrovně až po svou životní cestu. Znáš práci Dr. Joea Dispenzy? Pokud ano, pak nebudeš překvapený množstvím vědeckých důkazů v tomto kurzu. Dr. Dispenza na základě příkladů ze své praxe s tisíci lidmi vysvětluje sílu kvantové fyziky jednoduše a srozumitelným způsobem, s jakým ses pravděpodobně zatím nesetkal. Zabývá se vším, počínaje neuroplasticitou mozku až po rozdíly mezi světem hmoty a světem energie.
Vysvětlí také, jakým způsobem získat přístup k nekonečnému počtu dimenzí, z nichž každá představuje zcela odlišnou potenciální realitu. Jakmile tuto techniku zvládneš, můžeš si sám vybrat, ve které z těchto realit chceš existovat. Slyšel jsi dobře – můžeš si vybrat svou vlastní realitu a vlastní budoucnost. Můžeš přinést léčivou energii a rovnováhu do zanedbávaných oblastí svého života, změnit svůj život tam, kde to pro tebe bude prospěšné, a vytvořit si takovou realitu, jakou sám chceš.
Tento program se skládá ze série lekcí a pokročilých progresivních workshopů Dr. Joea Dispenzy. Uvidíš, jak se osvobodit od návyků a chování, které určují tvůj život. Pomocí vědecky ověřených technik se můžeš zlepšit jak po fyzické, tak po emocionální stránce – můžeš změnit svůj vzhled, svoje chování, dokonce i svou genetickou výbavu. Řízená písemná cvičení a meditace ti otevřou přístup ke kvantovému poli, pomohou proměnit teorii v praxi a vytvořit si budoucnost, po jaké toužíš.

Doufáme, že na této cestě do neznáma se k nám přidáš i ty.

Tato speciální cena platí do 26.04.2020!

Jednorázová nabídka

197€ místo původních 499.00€
…a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce platit ve splátkách – 4 x 49.50 €

KAPITOLA 1: Pochop sílu mysli

V této první lekci ti Joe představí vztah mezi tvou myslí, tělem a osudem a vysvětlí vliv negativních i pozitivních návyků. Spojuje emoce a myšlenky s tím, co se děje ve tvém každodenním životě. Pomáhá ti pochopit, že jsi nejen vytvořil svou současnou realitu, ale jsi také schopný ji měnit. Máš moc do svého života přinést zdraví, hojnost, svobodu, radost – a mnohem víc.

KAPITOLA 2: Vytvoř nové modely příležitostí

Žiješ v minulosti? V těchto videích Joe ukazuje, jaký dopad na realitu mají očekávání a přijetí neznáma. Vysvětluje, že to může ovlivňovat, jestli žiješ v režimu přežití, nebo ve stavu tvoření. Poskytuje ti přístup k nástrojům, které ti pomohou žít v přítomném okamžiku, uklidnit úzkosti a uvědomit si, jak tvé myšlenky ovlivňují vývoj tvého života. Především ti pomáhá soustředit se na vytváření života, jaký si přeješ.

KAPITOLA 3: Umění změny mysli

V této lekci se s Joem ponoříš do vědeckého rámce, jenž podporuje práci, kterou budeš během tohoto programu dělat. Po zhlédnutí těchto videí budeš mít jasnou představu o tom, jak mozek funguje (jak se přizpůsobuje) a jak ti to může pomoci vytvořit novou realitu. Dozvíš se také rozdíl mezi newtonovským a kvantovým modelem reality, což je rozdíl, který vrací sílu tvořit zpět do tvých rukou.

KAPITOLA 4: Proměň svůj osud – změň vzorec svých mozkových vln a změníš svůj život

V této poučné lekci se naučíš, jak se mozek vyvíjí a jak zpracovává informace včetně emocí a zkušeností. Pochopení rozdílu mezi myslí vědomou a podvědomou, spolu s tím, jak mozek reaguje na stres, tě postaví do správné pozice, abys převzal kontrolu nad svou budoucností.

KAPITOLA 5: Moc nad hmotou – přitáhni svůj nový život

Chceš-li změnit svůj život, musíš si nejprve uvědomit, co nefunguje, a prozkoumat současný stav. V této lekci Joe poskytuje nástroje, které ti pomohou identifikovat části tvého života a emoční masku, které je třeba změnit, aby se vytvořil prostor pro lepší realitu.

 

KAPITOLA 6: Věnuj se přítomnosti

V této těžké lekci ti Joe pomůže dát tvé ego stranou – nechat za sebou prostor, čas a jiná fyzická omezení, abys mohl využít neomezené příležitosti, ke kterým máš přístup. S inspirativními příběhy a uklidňujícími meditacemi se posuneš vpřed ve své snaze vytvořit svůj osud.

 

KAPITOLA 7: Sebeléčení a probuzení – Joeův příběh a výzkum

Po strašlivé nehodě se Joe uzdravil pomocí metod, které se teď učíš aplikovat. Poslechni si jeho příběh a dozvíš se o původu učení, kterým tě v tomto kurzu vede – včetně inspirujícího vědeckého výzkumu, který jej podporuje.

 

KAPITOLA 8: Opusť labyrint – cesta duše k sebepoznání

V této poslední lekci tě Joe zavede na novou úroveň jednoty a vybídne tě, aby ses držel cvičení, která ses tu naučil. Pomáhá ti vidět, jak silný může být tento proces.

Tato speciální cena platí do 26.04.2020!

Jednorázová nabídka

197€ místo původních 499.00€
…a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce platit ve splátkách – 4 x 49.50 €

Balíček obsahuje toto všechno:

Online kurz
Cena
Zahrnuto
8týdenní online kurz "Poznej sílu své mysli" - Dr. Joe Dispenza 
v češtině
299 €
Psaná cvičení a mocné meditace ti pomohou vzdát se ega a naučit se vytvářet budoucnost, kterou opravdu chceš, vnořením se do kvantového pole
99 €
Audio verze všech nahrávek ke stažení jako audiokniha
89 €
Pracovní sešit s praktickými cvičeními a shrnutím pro každou lekci
39 €
Bonus: Nejdůležitější rozhodnutí tvého života - Neale Donald Walsch
49 €
Bonus: Nahlédnutí do vědy o vědomí – Bruce Lipton
49 €
Bonus: Vstříc moudrosti srdce - Gregg Braden
49 €
Bonus: Proměnit znalosti na energii - Joe Dispenza
49 €
Bonus: Vhled do prolomení zvyku být sám sebou - Joe Dispenza
38 €
Bonus: Nástroje šamanů pro vnoření se do řeky života – Alberto Villoldo
38 €
Celková hodnota
798 €
Namísto
499 €
Speciální nabídka
197 €

Tato speciální cena platí do 26.04.2020!

Jednorázová nabídka

197€ místo původních 499.00€
...a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce platit ve splátkách - 4 x 49.50 €

14denní záruka vrácení peněz!

Využij šanci a vyzkoušej kurz bez rizika. Pokud se ti nelíbí, pošli nám e-mail a my ti vrátíme peníze.

Možnost platby ve splátkách

Získej přístup ke kurzu hned teď a zaplať ve čtyřech splátkách.

Jsi v současné době v obtížné finanční situaci?

Napiš e-mail na adresu cesko@younity.one s popisem své situace. Rádi bychom ji pochopili a pomohli ti získat přístup ke kurzu.

“Dokud žijeme v minulosti, nemůžeme mít novou budoucnost.
To Je prostě nemožné.”

Dr. Joe Dispenza

Kdo je Joe Dispenza?

Joeovou vášní je propojovat nejnovější výzkumy v oboru neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky, aby odhalil, co způsobuje spontánní uzdravení. Tyto poznatky následně využívá, když lidi učí, jak mohou vyléčit své tělo z nejrůznějších zdravotních neduhů, zásadně změnit svůj život a rozvinout své vědomí. Od roku 2010 spolupracuje s vědci a univerzitami a provádí rozsáhlý výzkum vlivu meditace na mozek a tělo. Během pokročilých retreatů, které Dr Joe pořádá po celém světě, jeho tým shromáždil více než 12 000 snímků mozku (kvantitativního EEG) a 8 000 měření variability srdeční frekvence (HRV), aby se pokusil zjistit, jak trvale povznesené emoce a seberegulace ovlivňují srdce a funkci mozku, imunitní reakci a celkové psychosomatické zdraví. Spolu se svým týmem Joe také studuje genovou expresi, proteinovou regulaci, imunitní reakce, neurotransmiterové změny, délku telomerů a variace v bioaktivních buněčných metabolických částicích u začínajících a pokročilých meditátorů. Výzkum Dr Joea ho jakožto autora bestsellerů deníku New York Times, badatele, lektora a firemního poradce přivedl k vytvoření praktického programu, který lidem pomáhá změnit život.

Kdo je Joe Dispenza?

Joeovou vášní je propojovat nejnovější výzkumy v oboru neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky, aby odhalil, co způsobuje spontánní uzdravení. Tyto poznatky následně využívá, když lidi učí, jak mohou vyléčit své tělo z nejrůznějších zdravotních neduhů, zásadně změnit svůj život a rozvinout své vědomí. Od roku 2010 spolupracuje s vědci a univerzitami a provádí rozsáhlý výzkum vlivu meditace na mozek a tělo. Během pokročilých retreatů, které Dr Joe pořádá po celém světě, jeho tým shromáždil více než 12 000 snímků mozku (kvantitativního EEG) a 8 000 měření variability srdeční frekvence (HRV), aby se pokusil zjistit, jak trvale povznesené emoce a seberegulace ovlivňují srdce a funkci mozku, imunitní reakci a celkové psychosomatické zdraví. Spolu se svým týmem Joe také studuje genovou expresi, proteinovou regulaci, imunitní reakce, neurotransmiterové změny, délku telomerů a variace v bioaktivních buněčných metabolických částicích u začínajících a pokročilých meditátorů. Výzkum Dr Joea ho jakožto autora bestsellerů deníku New York Times, badatele, lektora a firemního poradce přivedl k vytvoření praktického programu, který lidem pomáhá změnit život.